Pozvánky
Kalendář akcíPozvánky

Datum od 02.02.2021
Datum do 03.02.2021
Název 40. mezinárodní vědecká konference DIAGO 2021
Místo OREA Resort Devět Skal, Sněžné - Milovy 11, Svratka
Popis

Pořadatelé : Asociace technických diagnostiků ČR, z.s., Ostrava
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

 

Vážení příznivci technické diagnostiky a údržby.

Třebaže jsme se jako organizátoři do poslední možné chvíle snažili oddálit konečné rozhodnutí o konání 40. mezinárodní vědecké konference DIAGO® 2021 a přesvědčovali jsme vedení OREA Resortu Devět Skal ve Sněžném o nutnosti podržení rezervace celého hotelu v termínu 2. - 3. února 2021, musíme vám s lítostí oznámit rozhodnutí Nejvyššího orgánu ATD ČR, z.s., které zní:

40. mezinárodní vědecká konference DIAGO® 2021 se přesouvá do roku 2022, s největší pravděpodobností se uskuteční v termínu 1. - 2. února 2022.

Důvodem je neutěšená epidemiologická situace v souvislosti s pandemií Covid-19, prakticky nemožná predikce budoucího vývoje v oblasti celoplošně vyhlašovaných opatření a jejich časových rámců, stejně jako opatření přijímaná v mnoha společnostech s cílem ochránit zdraví svých zaměstnanců a chod firem.

Rozhodnutí Nejvyššího orgánu ATD ČR, z.s. bylo ovlivněno také faktem, že se jedná o konferenci s pořadovým číslem 40, tedy konferenci výroční. A tomuto významu by měla odpovídat jak podoba celé akce, tak počet účastníků a hostů.

Věříme, že naše rozhodnutí pochopíte a do budoucna zachováte nám a konferenci DIAGO® svou věrnost, resp. se budete společně s námi těšit na dobu, kdy se situace vrátí do normálu a my se budeme moci znovu společně a v hojném počtu setkat.

Všem přejeme klidné dny a hlavně pevné zdraví.

Za organizátory Láďa Hrabec

 

DIAGO 2021 - pozvánka - zrušeno